KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5544245
nr 554 4245
Pastell
Flickporträtt, 1800-tal osign, 30x23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 november 2008
kl 18:52:08
800 kr
1.100 kr
900 kr
1.200 kr